Alcatel powrót z impetem

www.tokyo.net.pl

Firma Alcatel kojarzona jest z tanimi telefonami komórkowymi o nie dość dobrej jakości z pewnością to jest powodem długiej nieobecności na rynku i właśnie na przekór wszystkim Alcatel pojawił się z nowym smartfonem, który mimo wyjątkowy jak na tę markę design będzie w bardzo przystępnej cenie mianowicie w Polsce od 1200 złotych. Alcatel Idol X ultra cienki i ultra lekki, bo ważący 110 gram smartfon może wstrząsnąć rynkiem. 4,7 cala wyświetlacz, dwurdzeniowy procesor, 1 GB pamięci RAM i 16 GB wewnętrznej pamięci, aparat 8 Mpix.

Model często porównywany jest do specyfikacji Sony Xperia SP – do telefonu, który ma sporą rzeszę zwolenników. Dzięki wprowadzonym innowacjom Alcatel konkuruje z największymi producentami na rynku smartfonów mimo nie dość dużego doświadczenia a jego kartą przetargową jest stosunkowo niska cena. Producent mimo olbrzymiej konkurencji i innowacji wprowadzanych na rynek nie poddał się i za pewne w niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się kolejnej zaskakującej i intrygującej propozycji.