Czas na zmianę?

www.flopharma.pl

Samsung Avilla to jeden z najnowocześniejszych telefonów komórkowych dostępnych na polskim rynku. Każdy, kto korzysta na co dzień ze starej „komórki” i zastanawia się nad zakupem nowszego modelu, powinien się więc mu dobrze przyjrzeć. Smartfony zdecydowanie różnią się od starszych modeli telefonów komórkowych.

Właściwie w każdym elemencie można dostrzec różnicę, począwszy od ich wyglądu, a skończywszy na funkcjach, które mogą wypełniać. Avilla posiada na przykład bardzo dobrą mapę elektroniczną, którą można wykorzystywać podczas samochodowych podróży. Zaopatrując się w ten smartfon, nie będziemy więc musieli kupować również oddzielnego urządzenia do nawigacji satelitarnej.

Avila ma także wysokiej klasy aparat telefoniczny, kamerę oraz dyktafon. Za jej pośrednictwem można korzystać z Internetu, a także słuchać radia. Starsze modele telefonów nie posiadają większości w wymienionych funkcji.

Jeśli nawet znajdziemy w nich którąś z wymienionych aplikacji, to z pewnością będzie ona dużo prymitywniejsza od tej, którą ma Avila.