Head Silver 4

www.ytongsilka.pl

Kolejna ciekawa linia piłek to propozycja firmy Head. Piłki z serii Silver 4 wpisują się w koncepcję uniwersalności – nadają się bowiem do wykorzystania na wszystkich nawierzchniach. Dostarczane są klientowi w efektownej metalowej puszcze.

W środku znajdują się cztery wytrzymałe piłki, które są doskonałym rozwiązaniem dla średnio zaawansowanych graczy. Przy produkcji tych piłek użyto specjalnej technologii barwienia SmartOptik, dzięki której piłka jest lepiej widoczna na korcie. Pomaga to zarówno zawodnikom rywalizującym pomiędzy sobą, jak też widzom śledzącym losy meczu.

Produkt posiada aprobatę Międzynarodowej Federacji Tenisa. Dodatkowym bonusem w zestawie jest dołączony do piłek ręcznik o wymiarach 45 na 75 centymetrów. Nada się idealnie jako podręczny ręcznik w czasie treningów lub zawodów.

Eleganckie opakowanie i tekstylny dodatek sprawiają, że zestaw Head Silver 4 to doskonały pomysł na prezent, o ile mamy jakiegoś tenisistę w rodzinie. Warto również podkreślić relatywnie niską cenę całości, co stanowi dodatkowy argument.