Nike Free Run – łagodzą bóle stóp

Generalnie trzeba przyznać, że modele Feel Run to seria dla osób, które bieganie traktują jako krótkodystansowe, sporadyczne przygody ze sportem. Jednak nie oznacza to w żadnym wypadku, że osoby praktykujące ten sport jako codzienne zajęcie, nie mogą z nich korzystać. Okazuje się bowiem, że jest zupełnie inaczej.

Na długie i intensywne treningi osobiście nie polecam stosowania tych butów, jednak znam osoby, które nie wyobrażają sobie biegania bez nich, nawet maratonu. Najnowsze kolekcje Nike mogą również stanowić idealny sposób na odprężenie i odpoczynek dla stóp po długich dystansach w innych butach. Doskonale nadają się do codziennego używania przez zawodowych biegaczy, podczas spacerów, gdyż komfort ich noszenia jest niczym lekarstwo dla obolałych mięśni oraz całej stopy.

Dlatego też te wspaniałe modele minimalistycznego obuwia spotykają się z tak dużym zainteresowaniem wśród zawodowców i amatorów biegania, co oczywiście nie dziwi już dzisiaj nikogo.