Jak dołączyć do fundacji

www.szkolaartystyczna.elk.pl

Na co dzień każdy ma swoje obowiązki szkoła, praca czasem i jedno i drugie dodatkowo różne zainteresowania to wszystko daje brak czasu na jakiekolwiek inne dodatkowe zajęcia, ale mimo to wielu ludzi znajduje chwilę by zaangażować się w pomoc innym. Jedni mają taką potrzebę pomagać inni natomiast są zainspirowani przez rodzinę lub bliskich jeszcze inni sami kiedyś byli w potrzebie, a dzięki temu mają większą wrażliwość i empatię.

Do fundacji lub stowarzyszenia może dołączyć każdy czasem nawet nie jest wymagana pełnoletność, wszystkie osoby bez względu, do jakiego rodzaju fundacji trafiają muszą przejść odpowiednie szkolenie na tym etapie osoby rekrutujące mogą stwierdzić czy dana osoba poradzi sobie ze stawianym wyzwaniem, ale działa to również w drugą stronę ów osoba może zastanowić się czy właśnie w taki sposób chce pomagać innym. Miejsce znajdzie się dla każdego nawet dla tych, którzy z różnych powodów nie mogą bezpośrednio pomóc mogą zaangażować się w zbiórki pieniędzy i artykułów, mogą przeprowadzić kampanią reklamową szczególnie w okresie rozliczeń podatkowych każda forma pomocy jest ważna.