Wygodnie i bezpiecznie

www.hokej.podhale.pl

Niewątpliwe firma Nike  dba o swoich klientów, nie tylko zapewniając im bogatą ofertę wyjątkowych produktów, ale również zapewnia bezpieczeństwo w trakcie treningów. Jak wiadomo najczęściej biegamy późnym wieczorem, kiedy widoczność jest ograniczona, dlatego w takich momentach warto zaopatrzyć się w odpowiednie elementy odblaskowe – kamizelki odblaskowe producent

Może to być bluza, czy spodnie, ale także obuwie. Dotyczy to również serii butów Free run, które mimo swojego minimalizmu znalazły miejsce na zastosowanie niezbędnych odblaskowych elementów.

Wprowadzenie specjalnego fosforyzującego materiału na zewnętrznej i bocznej stronie buta w postaci logo marki, daje się zauważyć również podczas wieczornych biegów. Jest to może mały dodatek, na który niektórzy nawet nie zwrócą uwagi, a jednak zdarzają się sytuacje, w których odblaski mogą ratować życie.

Choć jest to temat na odrębny artykuł, to warto, choć pokrótce o nim wspomnieć. Tym bardziej, że jest to dodatkowy atut tych niewątpliwe niezawodnych butów.